Hoe werkt dat?
In goed overleg met de jury kies je een onderwerp waaraan je gaat werken en dat moet uiteraard met Beverwijk of Wijk aan Zee te maken hebben. Kies een onderwerp waar je zelf nieuwsgierig naar bent, waar je graag tijd aan wilt besteden om een sterke serie beelden te maken. Ben je er uit met de jury, dan ga je lekker aan de slag. Maar je staat er niet alleen voor! Gedurende het jaar overleg je regelmatig met de jury en zo kies je samen 6 beelden die gepubliceerd zullen worden.
Naast deze begeleiding vanuit Fotografiecentrum ISOO is er een kleine financiële vergoeding van de gemeente Beverwijk, krijgt je werk aandacht van de lokale media en sluiten we het project af met een expositie.
Voor wie?
Iedereen die graag een jaar lang regelmatig aan een fotografieproject rondom Beverwijk wil werken. Het gaat niet om indrukwekkende apparatuur of technische kennis. Veel belangrijker is om een goed verhaal op boeiende wijze te vertellen.
Meedoen?
Stuur dan uiterlijk 6 april 2026 jouw 5 foto’s op naar Stadsfotograaf Beverwijk, e-mail: stadsfotograafbeverwijk@gmail.com in JPEG, hoge kwaliteit. De jury ziet graag foto’s die elkaar aanvullen en samen een verhaal vertellen. Ze hoeven niet per se in Beverwijk gemaakt te zijn. Belangrijk: we verwachten dat je aanwezig bent op de verkiezingsavond; deze is op dinsdag 14 april 2026 en wordt in het gebouw van Fotografiecentrum ISOO gehouden.
Vragen? Stuur mail aan Stadsfotograaf Beverwijk: stadsfotograafbeverwijk@gmail.com

12.9 ℃










































