BEVERWIJK - In Renaissance 2.0 neemt Karin Bloemen het publiek mee in haar tijdmachine op haar eigen, humorvolle wijze, om even te genieten van de tijd vóór de computer.
Terug naar de menselijke maat. Samen met haar fantastische vier-mans band zorgt Karin voor een inspirerende voorstelling die het publiek, gewapend tegen de uitdagingen van deze tijd en met een grote glimlach op het gezicht, weer terug laat komen in de 21e eeuw.
In 2024 maakte Karin Bloemen een reis naar het zuiden van Chili, een dunbevolkt gebied met prachtige natuur. De reis werd een overweldigende ervaring, waarbij het voelde alsof ze vijftig jaar terug in de tijd waren gereisd. In plaats van allemaal gestreste mensen met mobieltjes, waren er mensen met tijd die echte gesprekken met elkaar voerden.
Het meer natuurlijke levenstempo wat Karin in Chili vond, hield haar een flinke spiegel voor: dat kennen we hier allang niet meer. Daarom is het volgens Karin hoog tijd voor een nieuwe Renaissance! Zoals de Renaissance na de donkere middeleeuwen inspiratie vond bij de Grieken en Romeinen, zo hebben we nu opnieuw inspiratie uit het verleden nodig om ons te ontworstelen aan de donkere tijden van nu. Laten we vijftig jaar teruggaan. En laat dat nu toevallig net de jaren 70 zijn.
In Renaissance 2.0 nemen Karin Bloemen en haar band het publiek mee terug naar de jaren 70. Een inspirerende reis terug in de tijd, vol muziek, creativiteit, vrijheid en reflectie.
Kaarten vanaf € 31,00 voor zaterdag 22 november om 20.15 uur zijn te reserveren via www.kennemertheater.nl of via de theaterkassa (0251) 221453.

14.5 ℃



























