BEVERWIJK - Nonsens kan met recht een hemelse musical genoemd worden. Deze muzikale komedie is een topper in de musicalwereld: hilarisch, doldwaas en erg origineel.
In een klein klooster ergens in Nederland heeft het noodlot toegeslagen: een bedorven soepje tijdens het avondmaal heeft ervoor gezorgd dat bijna alle nonnen het tijdelijke voor het eeuwige hebben ingewisseld. Maar er is niet genoeg geld om alle zusters waardig ten grave te dragen. En dat is een probleem. Niet alleen emotioneel, maar vooral...financieel. Ze komen met een creatieve oplossing: een benefietavond. Maar dit blijkt al snel te mislukken wanneer de zusters hun eigen belang voorop beginnen te stellen.
In de cast zitten onder andere Mylène d'Anjou, Ger Otte en Linda Verstraten, die in theaterseizoen 24-25 te zien was als Fiona in Shrek de Musical. Daarnaast zijn Suzan Seegers en Sanne den Besten van de partij. Het script en de muziek komen van Dan Goggin en de vertaling is gemaakt door Jon van Eerd zelf.
Deze hilarische musical van Het Pretpakhuis zorgt ervoor dat het publiek niet meer bij komt van het lachen!
Kaarten vanaf € 35,50 voor vrijdag 20 maart om 20.15 uur zijn te reserveren via www.kennemertheater.nl of via de theaterkassa (0251) 221453.

10.1 ℃











































