HEEMSKERK - Na vijf gelijke spelen en zes nederlagen heeft ODIN '59 eindelijk van het zoet der overwinning mogen proeven. In de thuiswedstrijd tegen DVVA won de ploeg van trainer Patrick van Leeuwen met het kleinst mogelijke verschil: 1-0.
De enige goal viel in de 72e minuut toen Jarmo Vrenegoor de bal op fraaie wijze over keepr van hattem heen schoot. Het was een belonig voor het hardwerkende ODIN, dat daarvoor al de beste kansen kreeg.
Na de goal moesten de Heemskerkers, zonder de op vakantie zijnde aanvoerder Niels Jager, nog wel een Amsterdams slotoffensief overleven, maar daarin slaagde men glansrijk.
Hekkensluiter ODIN '59 komt zodoende een stap dichterbij de concurrenten en gaat komende zaterdag op bezoek bij Victoria in Loosdrecht.

7.0 ℃




























