BUNSCHOTEN-SPAKENBURG – Eemdijk en ADO ’20 hebben elkaar zaterdag in de derde divisie geen duimbreed toegegeven: het duel eindigde in 2-2. Beide ploegen, subtopper in de competitie, boden de toeschouwers een boeiend spektakel.
Al na een kwartier bracht Jilani Helder de gasten van trainer Lars Keppel op voorsprong met een fraaie intikker. Eemdijk probeerde het initiatief te nemen, maar stuitte in de eerste helft herhaaldelijk op de compacte defensie van de Heemskerkers.
Na de rust kwam Eemdijk sterk uit de kleedkamer. Met overtuiging in de aanvallen wist de ploeg tien minuten na rust de 2-1 voorsprong te pakken. Jeffrey van den Dikkenberg, die wegens een schorsing van Sven Deen weer eens in de spits stond, bewees dat hij nog altijd trefzeker is. Hij kopte eerst uit een voorzet van Argjend Selimi de 1-1 binnen en werkte daarna een doorkopbal van de ijverige Jordy Hilterman af voor de 2-1.
Eemdijk verzuimde echter door te drukken, waardoor ADO ’20 tegen het einde opportunistischer kon spelen en gaten in de defensie van de thuisploeg vond. Uit één van die mogelijkheden scoorde Wesley Hof de 2-2, waardoor ADO ’20 een verdiend punt meenam.

3.4 ℃



































